top of page

Розкрийте потенціал та масштабуйте бізнес.

Наша стратегічна сесія – це ваш стартовий майданчик для зростання. Давайте разом проаналізуємо, сплануємо та реалізуємо стратегію, яка виведе ваш бізнес на новий рівень продажів.

Стратегічна сесія.

Стратегічна сесія охоплює:

Місія та цінності:

Визначте та сформулюйте основні переконання та мету вашої організації, узгоджуючи свою команду та стратегії з цими переконаннями та цілями.

Довгострокове бачення:

Ставте перед собою амбітні довгострокові цілі, які надихають і спрямовують вашу організацію до її бажаного майбутнього.

Стратегічні пріоритети:

Визначте та зосередьтеся на ключових стратегічних напрямках, які найбільш ефективно сприятимуть досягненню цілей вашої організації.

Стратегія бренду:

Створіть стратегію бренду, яка резонуватиме з вашою аудиторією, та буде виділяти вас серед конкурентів.

План дій:

Розробіть план дій із кроками, часовими рамками та показниками успіху для реалізації ваших стратегій.

Дорожня карта: 

Створіть візуальну дорожню карту, яка окреслює як короткострокові дії, так і довгострокові цілі, зосереджуючись на головному напрямку.

Як влаштовано процес:

Бриф
Підготовка
Стратегічна сесія
План дій
Чітка стратегічна візія: Розробимо концепцію довгострокових цілей та напрямків розвитку бізнесу.
Стратегія зростання: Визначимо ключові напрямки, на які необхідно зосередитися для досягнення результату.
Унікальна стратегія бренду: Модель позиціювання, неймінг, повідомлення та способи комунікації з ЦА.
План дій: Розробимо чіткий та детальний план дій з кроками, термінами та відповідальними.

Фасилітатор воркшопу

Привіт! Мене звати Олександр. Я екс Директор з маркетингу та Бренд-стратег з досвідом роботи у відомих міжнародних та локальних компаніях. Моя кар'єра охоплює досвід роботи в різних галузях: IT, Crypto, FinTech, Telecom, FMCG, Agro, Retail, Tourism, та Services. Моя цінність для бізнесу — забезпечення зростання через розробку та реалізацію маркетингових стратегій та стратегічне планування.

 

Бренди, з якими я працював - OTP bank, Adama Ukraine (agro), KEEP TALK Kazakhstan (online service), Ekolavka (retail), Illusion (coffee), Azmol (oils), Shymkent Brewery, Brewery No. 1, Umanpivo, Arasan Kazakhstan, Katerina Vlasyuk (lawyer), Tourist Club (tourism), Molokia (dairy), Lactonia (dairy), TSUM (retail), Baristy (coffee), President (dairy), Galetto (snacks),  Zhivchik (beverages), Starokievsky kvass (beverages) Carlsberg, Tuborg, Holsten, Obolon, Zibert, Hike.

#000_01715_new — копия.png
1536682758688.jpeg

Олексій

Я знаю Олександра з того часу, як він почав свій шлях від Директора з маркетингу до глобального Консультанта з бренд-стратегії. Олександр може запропонувати велику цінність - як постачальник послуг, партнера і управлінця.

1516261149947.jpeg

Арно

Олександр має багатий досвід розробки маркетингових стратегій та його реалізації. Ми разом працювали в Carlsberg Group Ukraine над планом, який змінив локальний маркетинг та продаж, забезпечив двозначне зростання продажів та став справжнім інструментом побудови бренду. Я наполегливо рекомендую його будь-якій компанії, яка потребує консультацій та підтримки з маркетингової стратегії.

1569996695221_edited.jpg

Андрій

Я працював з Олександром у Carlsberg Ukraine, де він зарекомендував себе як сильний та надійний Менеджер з маркетингу. Відданий і твердий у своєму підході, він здатний виконати завдання вчасно та в повному обсязі. Він діє наполегливо і завжди здатний надихнути команду та партнерів на досягнення результатів.

bottom of page