top of page

За 2 години ви отримаєте відповіді на головні питання. 
Маркетинг Брейншторм.

Час має вирішальне значення і ми розуміємо актуальність ваших маркетингових питань. Ми спеціалізуємось на мозкових штурмах, які допомагають створити ефективні рішення протягом 2 годин.

Чому Брейншторм?

Брейншторм поєднує людей з різним досвідом та поглядами, стимулює творче мислення, дозволяючи команді створювати нестандартні рішення.

Брейншторм прискорює процес, надаючи спеціальний простір для аналізу проблем, генерації ідей та розробки ефективних рішень за короткий період часу.

Брейншторм створює середовище співробітництва, в якому члени команди можуть відкрито ділитися ідеями. Це сприяє відчуттю єдності, заохочує відкрите спілкування та часто призводить до пошуку інноваційних рішень.

Брейншторм дозволяє вашій команді знаходити нові ідеї та можливості для зростання, придумувати нестандартні рішення, які можуть виділити ваш бренд серед конкурентів.

image.png

Як влаштовано процес:

Надішліть свій запит
Заплануйте брейнштормінг
Мозковий штурм Онлайн формат
Ідеї та практичні рішення

Розкажіть нам про своє маркетингове завдання. Чим більше деталей ви надасте, тим краще ми підготуємо брейншторм.

Виберіть зручний час для інтерактивного мозкового штурму з нашим експертом з маркетингу.

Візьміть участь у розмові з Директором з маркетингу. Ставте питання, знаходьте рішення, створюйте маркетинговий план.

Усього за 2 години ви отримаєте план практичних рішень, який допоможе вам досягти стратегічних цілей компанії.

🚀 Готові швидко змінюватися? Напишіть ваші питання прямо зараз, і ми допоможемо знайти рішення.

Експерт з маркетингу

Привіт! Мене звати Олександр. Я підприємець і колишній Директор з маркетингу та стратегії з досвідом розвитку відомих міжнародних і локальних брендів, з інноваційним мисленням і сильними аналітичними навичками.

 

Бренди, з якими я працював - OTP bank, Adama Ukraine (agro), KEEP TALK Kazakhstan (online service), Ekolavka (retail), Illusion (coffee), Azmol (oils), Shymkent Brewery, Brewery No. 1, Umanpivo, Arasan Kazakhstan, Katerina Vlasyuk (lawyer), Tourist Club (tourism), Molokia (dairy), Lactonia (dairy), TSUM (retail), Baristy (coffee), President (dairy), Galetto (snacks),  Zhivchik (beverages), Starokievsky kvass (beverages) Carlsberg, Tuborg, Holsten, Obolon, Zibert, Hike.

#000_01715_new — копия.png
1536682758688.jpeg

Олексій

Я знаю Олександра з того часу, як він почав свій шлях від Директора з маркетингу до глобального Консультанта з бренд-стратегії. Олександр може запропонувати велику цінність - як постачальник послуг, партнера і управлінця.

1516261149947.jpeg

Арно

Олександр має багатий досвід розробки маркетингових стратегій та його реалізації. Ми разом працювали в Carlsberg Group Ukraine над планом, який змінив локальний маркетинг та продаж, забезпечив двозначне зростання продажів та став справжнім інструментом побудови бренду. Я наполегливо рекомендую його будь-якій компанії, яка потребує консультацій та підтримки з маркетингової стратегії.

1569996695221_edited.jpg

Андрій

Я працював з Олександром у Carlsberg Ukraine, де він зарекомендував себе як сильний та надійний Менеджер з маркетингу. Відданий і твердий у своєму підході, він здатний виконати завдання вчасно та в повному обсязі. Він діє наполегливо і завжди здатний надихнути команду та партнерів на досягнення результатів.

bottom of page